Black lotus tattoo studio
o studiu
galerie
informace  >>>
naše služby
 
TATTOO FLASH vorlagen
   
language
   
  BLACK LOTUS
tattoo & piercing studio
Masarykova 57
Teplice

>>>  e-mail  <<<

+420 602 845 908

Tätowierer Martin spricht deutsch und englisch

Tattoo artist Martin speaks english and german
Partnerské weby:
www.tattoo-zwickau.de
www.grafstudio.cz
  Design by www.mojestranky.eu
 
Děláte to dočasný tetování na 3 roky?
Neděláme, a to jenom proto, že Vám nedokážeme zaručit jak dočasné to vaše „dočasné“ tetování bude. Požité barvy jsou na přírodní bázi (na rozdíl od „ostrých“ barev viz: o barvách) a kůže si řádově v desítkách měsíců dokáže s těmito barvami poradit. Jenže… nedochází k rovnoměrnému světlání a mizení obrázku, ale například jeho některá část bude jako „nová“ ještě za tři roky, kdežto jiné části už budou sotva zřetelné. Jednou z variant dočasného tetování je Temptu airbrush (viz: Temptu airbrush), stříkané tetování, které také nabízíme a které je dočasným řešením pro neplnoleté či nerozhodné.

Mám se nechat tetovat v létě nebo v zimě?
Toto je individuální věc, kterou je třeba zvážit z několika pohledů. Obecně se tvrdí, že zima je lepší. Ale…. Hojení tetování v zimě má trošičku delší průběh kvůli ne zcela dostatečnému přístupu čerstvého vzduchu k tetované části těla. Naopak zase veliká vedra a pot dokáží v létě s čerstvým tetováním pěkně zacvičit. Bude na Vás, aby jste rozhodli zda se v létě na 2-4 týdny (podle kvality kůže) vzdáte koupaliště a sluníčka nebo jestli se rozhodnete pro tetování v únoru, s tím že už na začátku léta se budete mezi prvními lehkooděnci „blýskat“ něčím novým a zajímavým.

Bolí to?
Pokud jdete na první tetování tato myšlenka ve vás hlodá prakticky neustále a je tím neodbytnější, čím je daný termín blíž. Je to opět silně individuální záležitost, ale pro všechny skoro bez vyjímky platí, že po několika minutách tetování prohlásí, že to čekali daleko horší. Tělo má již „své“ zkušenosti s bolestí a podvědomí nám automaticky podsouvá ty nejhorší zážitky, které si za Vašeho života uložilo. Tak jen o tom to rozhodně není.
Bude jen na Vás jak si dohodnete s tatérem pauzy a podobně. V tom nejextrémnějším případě se dá tetované místo před zákrokem znecitlivit anestetikem např. EMLA creme (používá se například při provádění permanentního make-upu), ale není nad tetování bez těchto „berliček“, protože tato trocha bolesti a nepříjemných pocitů k tetování patří již od pradávna.(viz: Historie tetování)

A copak to máte za barvy?
Používáme pouze atestované barvy největších světových oficiálních výrobců jako jsou MICKY SHARPS ™, STARBRITE ™ a INTENZE ™, které splňují všechno, co by jste od tetovacích barev čekali. Na rozdíl od barev pro permanentní make-up jsou tyto postaveny na bázi chemických solí kovů, což zní dost hrozně, ale v konečném efektu Vám zaručí co nejdelší „životnost“ Vašeho tetování s minimálním rizikem alergické reakce.

A co když se mi při hojení nějaká část se stroupkem vyloupne pryč?
Toto se občas stává, záleží to hodně na tom, jak se Vaše kůže „chová“ při tetování a dá se již předem odhadnout zda se stroupky vytvoří či nikoliv. Každý zákazník je poučen tatérem, jak o čerstvé tetování pečovat (viz: jak pečovat o tetování) stane se však i při sebelepší péči třeba ve spánku nebo neopatrností, že se kousíček linie nebo tmavé části se stroupkem „vyloupne“ z kůže. Není to žádná katastrofa, protože zhruba za tři týdny po provedení tetování si zveme zákazníky na opětovnou kontrolu a pokud je vše jak má být, nikoho víc „netrápíme“, ale je-li třeba něco málo dodělat, strávíte na křesle dalších pár minut. Tento zákrok, pokud je nutný, však již provádíme bezplatně.
 
     
     
CZ DE GB