Black lotus tattoo studio
o studiu
galerie
informace  >>>
naše služby
 
TATTOO FLASH vorlagen
   
language
   
  BLACK LOTUS
tattoo & piercing studio
Masarykova 57
Teplice

>>>  e-mail  <<<

+420 602 845 908

Tätowierer Martin spricht deutsch und englisch

Tattoo artist Martin speaks english and german
Partnerské weby:
www.tattoo-zwickau.de
www.grafstudio.cz
  Design by www.mojestranky.eu
 


mini fotoseriál

Pro úplnost a nanečisto se můžete do role zákazníka „vcítit“ v našem „mini fotoseriálu“:

1.fáze – výběr v tomto okamžiku, je pro tatéra důležité „vyzvědět“ o záměrech a představách klienta co nejvíc. Umístění, velikost, tvar, provedení a styl, to vše jsou důležité atributy které vedou k co nejdokonalejšímu dílu. V našem případě chce Světlana draka v kombinaci s čínskými znaky na levé rameno a lopatku.

2.fáze – skica než bude připraven obrázek „Vašich snů“ je třeba zvolit správnou velikost, umístění a provedení, do přípravy je zapojen i česko-japonský slovník. (Pozn.tatéra: nepůjde o nic masivního, jde o dívku která mi je po ramena :-))


miniserial_foto1

  3.fáze – finální obrázek (zatím stále jen na papíře) po pár dnech se scházíme znovu a zjišťujeme, že představy Světlany a obrázek který pro ni Martin nakreslil, jsou ve „vzácné shodě“ :-) (Pozn.red.: to je normální…..)

4.fáze – přenos na kůži před samotným tetováním zákazník je zákazník poučen o průběhu, postupu a hojení tetování, vyplní prohlášení o svém zdravotním stavu, (což je v cizině běžná praxe, a určitě je pro obě strany prospěšná) a můžeme začít. Ze dvou používaných způsobů Martin zvolil ten, kterému se říká „free hand“. Motiv je zde kreslen speciální fixou dle, nebo bez skicy přímo na kůži. (Tento způsob poskytuje tatérovi větší volnost při umisťování obrázku na tělo s ohledem na svalové dispozice, atd…. na rozdíl od způsobu zvaného „transfer picture“, kdy je obrys na danou partii „obtisknut“ za pomocí speciální tekutiny a přenosového papíru a poté dle „obtisku tetován.) (Pozn.red.: toto je pro Vás poslední příjemná fáze)

miniserial_foto2

  5.fáze – příprava nástrojů každý pořádný tatér si svoje nářadíčko hýčká, udržuje ho ve 100% stavu a pěkně se o něj stará, což zahrnuje mimo jiné i účinnou sterilizaci, zásadu - jedny jehly na jednoho klienta, jednorázové rukavice, veškeré přípravky od autorizovaných prodejců s atesty atd….

miniserial_foto3

  6.fáze – tetování Světlana je „tvrdý kus chlapa“ a během prvního sezení v délce cca 3,5 hodiny nechce ani jedinou pauzu. (Pozn.tatéra: asi mi odejdou záda)

miniserial_foto4

  7.fáze – sezení č.2 po zhojení a 14 denním odpočinku nastupuje Světlana znovu a tentokrát už ví co ji čeká a je v klidu, dokonce se svým způsobem i těší :-)

8.fáze – není kam spěchat a tak se po druhém dvouhodinovém sezení rozcházíme. Světla má vystínované „tělo“, respektive její drak, a chybějí nám už jen malé detaily a hlava na správné místo :-)

miniserial_foto5

 
9.fáze – slavnostní závěr, po 8,5 hodinách na křesle je drak na světě.

final1 final2
CZ DE GB