Black lotus tattoo studio
o studiu
galerie
informace  >>>
naše služby
 
TATTOO FLASH vorlagen
   
language
   
  BLACK LOTUS
tattoo & piercing studio
Masarykova 57
Teplice

>>>  e-mail  <<<

+420 602 845 908

Tätowierer Martin spricht deutsch und englisch

Tattoo artist Martin speaks english and german
Partnerské weby:
www.tattoo-zwickau.de
www.grafstudio.cz
  Jerry Web :-)
 
Správná péče o Vaše nové tetování je velmi důležitá. A proto čtěte pozorně následující pokyny:

1)
Ochrannou fólii odstraňte nejpozději do 1 hodiny a tetování opláchněte vlažnou vodou bez mýdla. Po umytí tetování osušte čistým ručníkem nebo ubrouskem. Vše provádějte čistýma rukama, z důvodu zabránění vniknutí infekce.Oplachujte krátce (15-20 sec) ráno a večer.

2)
Po osušení tetování opatrně potřete tenkou vrstvou krému kterou jste dostali od tatéra (Calcium Pantothenicum nebo Bepanthen Plus) a potírejte několikrát denně (doporučuje se 4-5x denně). Tetování by nemělo vyschnout, stále by na něm měl být velmi tenký film hojivé masti. Ne silná vrstva neboť nedůležitější je přístup čerstvého vzduchu k hojené části těla. Takto natírejte po dobu jednoho týdne až deseti dnů.

3)
Na tetování se mohou, ale nemusí vytvořit stroupky. Neloupat a neškrábat! V druhém a třetím týdnu natírejte tetování už jen ráno a večer výživným pleťovým krémem (doporučujeme s vitamínem E), dokud nedojde k úplné regeneraci pokožky.

4)
První týden se vyvarujte koupání, sauny, slané vody a náročných sportovních aktivit. Hygienu dodržujte jen krátkým osprchováním a tetování namáčejte co nejméně. Vyvarujte se opalování (i v soláriu) alespoň na dobu 30ti dnů od provedení tetováže.

5)
Vezměte na vědomí, že působením času, UV zářením a stárnutím pokožky dojde na tetování ke změnám. Pravidelné používání pleťových krémů obsahujících vitamín E tyto změny oddálí.

6)
PAMATUJTE! Opalování poškozuje Vaše tetování. Při opalování jej chraňte opalovacím krémem s vysokým UV faktorem! Máte-li se svým tetováním nějaké potíže, nebo chcete li znát více podrobností, kontaktujte nás.
 
     
     
CZ DE GB